Biga Tavukçuluk

Gezen Tavuk Yumurta Başlangıç Yemi

Gezen Tavuk yumurta başlangıç yemi, yarka büyütme yemi ile beslenen yarkaların yumurtaya başlamadan önce 8-10 gün yumurta başlangıç yemi verilir. Ve 30. haftya kadarki yemleme de Yumurta Başlangıç yemi kullanılabilir.

Tavukların daha iyi performans ve verimle yumurtlama dönemine girmelerini ve yumurta veriminin arttırılmasını amaçlayan Gezen Tavuk Yumurta Başlangıç yemi enerji, protein, vitamin ve mineraller bakımından hesaplanarak özenle hazırlanmıştır. Formundan dolayı tüketimi kolay olan Yumurta başlangıç yemi yem kaybını en aza indirger. Sindirilebilir olması enerji kaynakları ve amino asitler sayesinde tavukların gelişimini destekler, yemlerden yararlanabilme kabiliyetlerini arttırır.

Gezen Tavuk yumurta başlangıç yemi yumurtacı yarkaların uygun canlı ağırlık ve fiziksel büyümeleri ile yumurta verimine başlamalarını amaçlar.

 

Gezen Tavuk Yemi
Gezen Tavuk Yemi

Gezen tavuk yemi, yumurta amaçlı yetiştirilen civcivlere, kuluçkadan son kesime kadar yedirilmek üzere içeriği özel olarak hazırlanmış yemle...

Gezen Tavuk Yarka Büyütme Yemi
Gezen Tavuk Yarka Büyütme Yemi

Gezen Tavuk Yarka büyütme yemi civciv aşamasını geçmiş ve henüz yumurtlamaya başlamamış yarka tavuklar için yem çeşididir.

18.12.2017
Yumurta Borsası
Double0,3600 TLEski Ana0,3550 TLYeni Ana0,3500 TLYarka0,3400 TLPiliç0,3000 TLKlavuz0,2400 TL